Aktuelle kørsler

HER BRINGER VI OPLYSNINGER OM KØRSLER MED DE FORSKELLIGE SLIBETOG:

Skinnefræseren er på efterårsturné på en række strækninger:

19.-20.- september Holbæk-Jyderup
20.-21. september Mørkøv-Svebølle
21.-22. september Jyderup-Svebølle
22.-23. september Jyderup-Svebølle

23.-24. september København H-Østerport
24.-25. september København H-Østerport
25.-26. september Nivå-Snekkersten
26.-27. september Nivå-Snekkersten
27.-28. september Skodsborg-Nivå
28.-29. september Snekkersten-Helsingør
29.-30. september Nivå-Snekkersten
30. sep.-1. oktober Østerport-Hellerup
1.-2. oktober Østerport-Klampenborg
2.-3. oktober Nivå-Snekkersten
3.-4. oktober Nivå-Snekkersten
4.-5. oktober Rungsted Kyst-Nivå
5.-6. oktober Rungsted Kyst-Nivå
6.-7. oktober Rungsted Kyst-Nivå
7.8. oktober Klampenborg-Skodsborg
8.-9. oktober Hellerup-Rungsted Kyst
9.-10. oktober Hellerup-Skodsborg
10.-11. oktober Rungsted Kyst-Skodsborg
11.-12. oktober Rungsted Kyst-Skodsborg

12.-13. oktober Høje Taastrup-Roskilde
13.-14. oktober Høje Taastrup-Roskilde
14.-15. oktober København H-Østerport
15.-16. oktober København H
16.-17. oktober København H
17.-18. oktober København H-Ringsted

18.-19. oktober Østerport-Hellerup
19.-20. oktober Hellerup-Skodsborg
20.-21. oktober Østerport-Klampenborg
21.-22. oktober København H-Østerport
22.-23. oktober Hellerup-Klampenborg
23.-24. oktober København H
24.-25. oktober København H-Høje Taastrup
25.-26. oktober København H-Høje Taastrup
26.-27. oktober Høje Taastrup-Roskilde
27.-28. oktober Høje Taastrup-Roskilde
28.-29. oktober København H- Høje Taastrup
29.-30. oktober København H-Ringsted
30.-31. oktober Ringsted
31. okt.-1. november Vordingborg-Nørre Alslev
1.-2. november Vordingborg-Nørre Alslev
2.-3. november Vordingborg-Nørre Alslev
3.-4. november Vordingborg-Nørre Alslev
4.-5. november Køge-Holme/Olstrup
5.-6. november Haslev-Næstved
6.-7. november Holme/Olstrup-Næstved
7.-8. november Holme/Olstrup-Næstved
8.-9. november Ringsted-Sorø
9.-10. november Valby-Roskilde
10.-11. november Høje Taastrup-Roskilde
11.-12. november Slagelse-Korsør

12.-13 november Lejre-Hvalsø
13.-14. november Hvalsø-Tølløse
14.-15. november Hvalsø-Tølløse
15.-16. november Lejre-Tølløse
16.-17. november København H-Vipperød
17.-18. november Hvalsø-Holbæk
18.-19. november København H-Vipperød

19.-20. november København H-Roskilde
20.-21. november Ringsted-Sorø
21.-22. november Roskilde-Viby Sjælland
22.-23. november Roskilde-Viby Sjælland
23.-24 november Roskilde-Borup
24.25. november Viby Sjælland-Borup
25.-26. november Ringsted-Sorø
26.-27. november Ringsted-Sorø
27.-28. november Sorø-Slagelse
28.-29. november Odense-Holmstrup
29.-30. november Slagelse-Korsør
30. nov.-1. december Slagelse-Korsør

1.-2. december Slagelse-Holmstrup
2.-3. december Odense-Nyborg
3.-4. december Fredericia-Taulov
4.-5. december Odense-Holmstrup
5.-6. december Odense-Tommerup
6.-7. december Aarup-Ejby
7.-8. december Ejby-Middelfart
8.-9. december Middelfart-Taulov

9.-10. december Vejle-Hedensted
10.-11. december Vejle-Hedensted
11.-12. december Hedensted-Hørning
12.-13. december Skanderborg-Hørning
13.-14. december Vejle-Horsens
14.-15. december Hedensted-Hørning
15.-16. december Horsens-Hørning
16.-17. december Skanderborg-Hørning
17.-18 december Hørning-Aarhus
18..19. december Hørning-Aarhus
19.-20. december Skanderborg-Hørning
20.-21. december Hørning-Aarhus

 

 

DE STORE MASKINER PÅ BANEN

værd at vide om banen